Vyrábame a predávame moderný čalúnený nábytok

S výrobou prvých sedacích súprav sme začali v roku 1991 v Piešťanoch. Dlhoročné výrobné skúsenosti nám umožňujú špecializovať sa na zákazkovú výrobu a výrobu atypov. Dokážeme realizovať i náročné návrhy architektov a dizajnérov pre hotely, reštaurácie, kancelárie a rôzne verejné priestory, ale i bytové a domové interiéry.

Naše hodnoty

Vlastná výroba

Celý výrobný proces prebieha v  našom podniku.  V stolárskej dielni sa nareže a opracuje masívne drevo, naformátuje sa plošný materiál, napr. preglejka, drevotrieska a zmontuje sa drevená konštrukcia výrobku  /kostra/, ktorá sa na ďalšom pracovisku prípravy výroby pripraví na čalúnenie, olepí sa PUR penou. V krajčírskej  dielni sa strihajú a šijú poťahy na čalúnenie. V čalúnnickej dielni sa pripravené olepené dielce očalúnia, zmontujú do výslednej podoby, zabalia a pripravia na expedíciu.

Dlhoročné skúsenosti

Odborne vzdelaní technickí pracovníci, talentovaní čalúnnici, stolári, krajčírky s vysokou remeselnou zručnosťou a dlhoročnou praxou sú zárukou kvalitného výrobku a spokojnosti zákazníka.

Vysoká kvalita

V podniku sa riadime heslom: “Kvalita je, keď sa vracia zákazník a nie výrobok”. Preto dôsledne vyberáme a kupujeme materiály do výroby, masívne drevo, plošné materiály, PUR peny, poťahové látky. Dbáme na presné dodržiavanie stanovených technologických postupov.

Spojenie kvalitných materiálov, správnych technologických postupov a odborne vzdelaných a manuálne zručných pracovníkov nás oprávňuje povedať, že čalúnnickému remeslu rozumieme a výsledkom našej práce sú kvalitné produkty za dobrú cenu.

Ponúkame možnosť objednať si sedačku podľa svojich potrieb a v poťahu podľa svojho výberu a to v dobrej kvalite a cene. Vyberte si z nasej ponuky.

Vyrábame atypické čalúnené solitéry, sedacie súpravy, pohovky, lavice podľa návrhu dizajnérov a architektov do hotelov, kaviarní, obchodných verejných priestorov, interiérov firiem a rodinných domov a bytov.