Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou atypického sedacieho nábytku na mieru

Sedacie súpravy
na zákazku

Ponúkame možnosť objednať si sedačku podľa svojich potrieb a v poťahu podľa svojho výberu a to v dobrej kvalite a cene.

Ponuka pre
architektov

Radi zrealizujeme Vaše tvorivé návrhy a projekty interiérov.

Gastro nábytok
Ho-Re-Ca

Atypické sedačky, čalúnené lavice, kreslá, postele, prístelky pre váš hotel, penzión, reštauráciu alebo kaviareň.

Výroba na mieru podľa návrhov dizajnérov a architektov

Sme špecialisti na sedací nábytok. Okrem sériových produktov vyrábame atypické sedacie súpravy, pohovky, kreslá, postele, čalúnené lavice a boxy, rôzne čalúnené solitéry, obklady a panely.

Vážení zákazníci, architekti, dizajnéri na základe vašich návrhov, predstáv a obrázkov  vypracujeme výrobnú dokumentáciu, vyrobíme a dodáme vami požadovaný čalúnený výrobok. Výrobný postup prebieha v týchto krokoch:

1. Požiadavky klienta

Dopyt zákazníka rieši obchodné oddelenie v spolupráci s technickou prípravou výroby.

2. Cenová ponuka

Po špecifikácii požiadavky zákazníka, vypracujeme a pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení ceny a uzavretí zmluvy začneme s prípravou výrobnej výkresovej dokumentácie a s  výrobou prototypu.

3. Výroba prototypu

Prototyp je v jednotlivých fázach výroby konzultovaný so zákazníkom osobne alebo prostredníctvom fotografií zasielaných e-mailom. Zákazník má tak možnosť neustále vstupovať do procesu tvorby nového výrobku tak, aby bolo splnené jeho očakávanie.

4. Realizácia

Po odsúhlasení prototypu sa začne s výrobou zákazky. V prípade potreby zabezpečíme odborné zameranie interiéru a montáž dodávaného čalúneného nábytku. Remeselná zručnosť čalúnnických a stolárskych majstrov sú zárukou úspešnej realizácie vašich požiadaviek.

Interiéry s našimi výrobkami

Špecializácia na čalúnnické práce a odbornosť našich pracovníkov nám umožňujú zrealizovať aj náročné návrhy výrobkov do spoločenských interiérov.

Máte záujem
o naše služby?

Vyplňte prosím nasledovný formulár
a my Vás budeme kontaktovať.